Přemyslova rota - Lapkové a zemští škůdci 1381-1424

Právě je úte 14. kvě 2024 1:39:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 26. led 2015 11:33:06 
Offline
Člen seskupení
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. kvě 2011 22:30:41
Příspěvky: 28
Bydliště: chaloupka v Krucemburku
Ahojky,
známá z práce viděla naše fotky z Orlíku a lanaří mě, zda bychom nepřijeli udělat nějakou akci na letní tábor hlineckých hasičů. Tak se ptám, zda byste byli ochotni se v této věci angažovat?! Je jim úplně jedno s jakým program, takže buď jen ukázky soubojů, nebo scénku nebo přednášku...prostě chtějí cokoli....muselo by se to celé promyslet a něco vymyslet a naplánovat. Problém je, že je to velký tábor, kde je cca 80 dětí a ve velkém věkovém rozpětí 6 až 15 let...takže by bylo dost náročné zaujmout všechny....Tábor začíná 1.8., takže třeba hned v tu sobotu nebo v neděli 2.8., třeba jen na odpoledne, nebo dvě hodinky...nedokážu si to zatím představit....
Pravděpodobně by bylo potřeba, co nejvíc lidí, aby se dali děcka rozdělit, popřípadě ukázat přepadení tábora nebo něco podobného, takže min. 6lidí. A jelikož na tuhle akci je potřeba hodně hodně ukecanýho člověka, který by dokázal děcka zaujmout, tak bychom hlavně potřebovali Kocoura a Přemysla, který má zas víc zkušeností s různými akcemi. Co vy na to chlapci? Potřebuju to ale vědět opravdu závazně, abych mohla vědět, že to můžu slíbit, a že to dopadne. Takže pokud se vám do toho nechce, tak to řekněte rovnou, abych to mohla celé včas stornovat!!! Jo a je to pro děcka, takže zadarmo.
Tak to promyslete a dejte mi prosím, co nejdřív vědět, kdo by se mohl a chtěl zúčastnit....
Tak zatím díky!
Doubravka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 26. led 2015 16:13:50 
Offline
Člen seskupení
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. zář 2010 12:33:09
Příspěvky: 621
Říkám si že by to možná šlo, ale říct to závazně :?: termín je ještě daleko a uprostřed prázdnin :?: V tu dobu je vždy problém vás sehnat do hromady. Já si to ještě musím promyslet, ale pokud by do toho nešlo víc lidí, tak by se mi nechtělo.

_________________
Jsem Přemysl


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 27. led 2015 0:00:49 
Offline
Člen seskupení
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. kvě 2011 22:30:41
Příspěvky: 28
Bydliště: chaloupka v Krucemburku
Ahoj,
dík za zprávu. O to mi právě jde, aby každej, kdo řekne jo, tak si prostě do kalendáře zapsal, že např. 1.8. je akce na táboře a přes to už nejede vlak...ať se naskytne cokoli jiného, tak prostě nemůžu, jede se přece na tábor! ;) ....zkrátka MOŽNÁ, ASI nebo něco takového neexistuje, prostě ať každý dá za sebe vědět buď JO nebo NE!!!! Fakt se mi nechce být za pitomce, který něco slíbí a pak se na to vykašle...a sama za sebe upřímně říkám, že vím, že sami Rumrejši bychom to nedali...aspoň já se na to necítím, aby to bylo na nějaké úrovni...
Tak si to nechte projít hlavou a dejte mi všichni vědět....
Díky!!!
Doubravka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 10. úno 2015 9:59:52 
Offline
Člen seskupení
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. kvě 2011 22:30:41
Příspěvky: 28
Bydliště: chaloupka v Krucemburku
Ahoj, tak to beru jako nesouhlas a akci úplně stornuju...
Dík Přemysle za názor ;) ...
Doubravka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 10. úno 2015 15:57:17 
Offline
Člen seskupení
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. zář 2010 12:33:09
Příspěvky: 621
Nojo někdy s nima nic nezalomcuje ;)

_________________
Jsem Přemysl


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 11. úno 2015 18:53:43 
Offline
Člen seskupení
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. zář 2010 14:07:46
Příspěvky: 557
Já to vidím jako psal Přemysl, nejspíš bych se zúčastnil, ale je to ještě dlouhá doba na to říct to závazně.

_________________
Úsloví starých mistrů:
"Pravý šermíř nekryje - když soupeř seká, tak rovněž seká, když dělá krok, tak také dělá krok, když bodá, tak rovněž bodá."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz