Přemyslova rota - Lapkové a zemští škůdci 1381-1424

Právě je ned 19. kvě 2024 19:30:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Noví členové
PříspěvekNapsal: úte 15. lis 2011 12:22:58 
Offline
Host
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. zář 2010 14:58:16
Příspěvky: 140
Rád bych Vám oznámil, že se k Družině pana Smila z Heraltic rozhodl připojit nový člen. Přechází z mé staré družiny Dva na koni a jeden bez osla. Takže to teoreticky není nový člen, ale naopak starý člen :-D (tedy v rámci kurikovců). Jeho jméno je Pižla, spolu s ním taktéž se rozhodla připojit i Týna (jde otentýž případ "přestupu"). Jak pevně věřím příchod obou dvou zminěných přinese naší družině mnoho pozitivního, což se odrazí i v celkovém seskupení Období vlády Václava IV.
Jejich vybavení je dle mého zhodnocení na slušné úrovni, kde i přesto jsou mírné nedostatky, které se podaří přes zimu dotáhnout, aby na panské bitvě již mohli jet s námi.
Rozhodně jsem rád že po dlouhém přemlouvání se rozhodli spolu s námi budovat náš projekt .
Rád bych poprosil Adminy, aby byly zařazeni jako členové projektu na tomto fóru.

_________________
Jsem jen prostý vladyka... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noví členové
PříspěvekNapsal: stř 16. lis 2011 12:06:51 
Offline
Člen seskupení
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. zář 2010 12:33:09
Příspěvky: 621
Tak na to Kuriku zapomeň. Dochází naše trpělivost. Tvé hodnocení slušné úrovně je jiné než mé hodnocení a tak členové tvé skupiny (strany) často vypadají jinak než by měli vypadat členové projektu.
Nemám nic konkrétního proti Týně a na Pižlu. V projektu mohou figurovat i bez okamžitého označení za členy. Tohle už se nebude dělat bezhlavě.
Rozhodně už mám dost tvého vlažného přístupu ke kvalitě projektu. Pokud se něco z vaší strany celkově odráží v seskupení období vlády Václava IV. Tak je to, větší množství lidí s kostýmem, který neodpovídá našim podmínkám. Už nebudu dál věřit tvým planým slibům, že nedostatky se podaří dotáhnout dříve než se to ukáže na nějaké akci. Nepamatuju si moc akcí na kterých by se to neprojevilo.

Jsem také rád, že s námi někdo má zájem budovat projekt. Ale to ještě není důvod označovat hned lidi za členy a slibovat jim účast na akcích ještě před splněním Kost.Druž.aTáb.Podmínek a Doporučení.
Nemůžou za to oni. Ty jsi mě Kuriku několikrát přesvědčil, že nemáš schopnosti nebo nechceš vést lidi k plnění K.D.aT.P.a D. Na mnoha akcích ještě letos jsem se mohl spolehnout spíše na to že přivedeš někoho v neadekvátním kostýmu. I tohle nás vede k rozdělování a blíží se možnost, kdy budeš moci označovat kohokoli členem svého projektu, ale né našeho. Mnohým z nás se totiž současný stav projektu moc nelibí.

K samotnému členství: Právě pro neschopnost některých vedoucích skupin, postarat se o kvalitu vystrojení svých lidí, nelze označovat automaticky každého nového člena skupiny za člena projektu. Členství mělo být posledním stupněm a lidé takto označení měli splňovat K.D.a T.P. D. a být více prověřeni.
Podobný problém máme i v naší straně (Ronovci) a v nejbližší době dojde na obou stranách k nápravě a správnému přisouzení "mezistupně" . Vše se bude hodnotit podle toho, jak bude dotyčný zájemce chtít plnit základní pravidla a jak se to u něj bude projevovat. Nyní by mohlo být neplatné kohokoli označovat za člena. Pokud se ti to Kuriku nelíbí, tak ti jen mohu říct, že mě se to nelíbí již delší dobu a hodlám s tím něco dělat.

_________________
Jsem Přemysl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noví členové
PříspěvekNapsal: stř 16. lis 2011 22:34:08 
Offline
Host
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. zář 2010 16:35:48
Příspěvky: 281
Přemysl píše:
Tak na to Kuriku zapomeň. Dochází naše trpělivost. Tvé hodnocení slušné úrovně je jiné než mé hodnocení a tak členové tvé skupiny (strany) často vypadají jinak než by měli vypadat členové projektu.
Nemám nic konkrétního proti Týně a na Pižlu. V projektu mohou figurovat i bez okamžitého označení za členy. Tohle už se nebude dělat bezhlavě.
Rozhodně už mám dost tvého vlažného přístupu ke kvalitě projektu. Pokud se něco z vaší strany celkově odráží v seskupení období vlády Václava IV. Tak je to, větší množství lidí s kostýmem, který neodpovídá našim podmínkám. Už nebudu dál věřit tvým planým slibům, že nedostatky se podaří dotáhnout dříve než se to ukáže na nějaké akci. Nepamatuju si moc akcí na kterých by se to neprojevilo.

Jsem také rád, že s námi někdo má zájem budovat projekt. Ale to ještě není důvod označovat hned lidi za členy a slibovat jim účast na akcích ještě před splněním Kost.Druž.aTáb.Podmínek a Doporučení.
Nemůžou za to oni. Ty jsi mě Kuriku několikrát přesvědčil, že nemáš schopnosti nebo nechceš vést lidi k plnění K.D.aT.P.a D. Na mnoha akcích ještě letos jsem se mohl spolehnout spíše na to že přivedeš někoho v neadekvátním kostýmu. I tohle nás vede k rozdělování a blíží se možnost, kdy budeš moci označovat kohokoli členem svého projektu, ale né našeho. Mnohým z nás se totiž současný stav projektu moc nelibí.

K samotnému členství: Právě pro neschopnost některých vedoucích skupin, postarat se o kvalitu vystrojení svých lidí, nelze označovat automaticky každého nového člena skupiny za člena projektu. Členství mělo být posledním stupněm a lidé takto označení měli splňovat K.D.a T.P. D. a být více prověřeni.


Podobný problém máme i v naší straně (Ronovci) a v nejbližší době dojde na obou stranách k nápravě a správnému přisouzení "mezistupně" . Vše se bude hodnotit podle toho, jak bude dotyčný zájemce chtít plnit základní pravidla a jak se to u něj bude projevovat. Nyní by mohlo být neplatné kohokoli označovat za člena. Pokud se ti to Kuriku nelíbí, tak ti jen mohu říct, že mě se to nelíbí již delší dobu a hodlám s tím něco dělat.


Pane Přemysle mužeš byt konkretní?....ve všem!
pokud možno i se srovnáním(třeba i lidmi do tebe)
a pokud možno tak prosím pošli fotku někoho který TVOJE hodnocení slušné výbavy splnujě.
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Noví členové
PříspěvekNapsal: čtv 17. lis 2011 13:10:21 
Offline
Člen seskupení
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. zář 2010 12:33:09
Příspěvky: 621
Nevím jak bych mohl být konkrétnější. Každý kdo trochu můj příspěvek vstahuje na sebe , nejspíš ví že něco nemá v pořádku a je dobře že si to uvědomuje. Horší je to s těma, který to nezajímá.

Nespokojenost kterou zde vyjadřuju se týká více Heraltické strany než jen vaší skupiny. Zaráží mě hlavně skutečnost, že téměř vždy (na akci), kdy se u vás ukáží nějací nováčci. Tak mě na nich provokuje něco šíleně vymyšlenýho a naprosto nedobovýho. Ten kdo se za ně zaručuje (Kurik) , si je neprověřil nebo možná nechtěl prověřit. Přece jen je mu milejší chovat se kamarádsky než si dělat nepřátele vyčítáním nedostatků. Říká jak jsme dobrý a v tomhle "našem" snad nejlepší. Ale to jistě nejsme.

Netrápí mě ani tak to, že kostýmy téměř nás Všech jsou nedokonalé. Chápu že každý využíváme různé úlevy, ale rozčilují mě do očí byjící nesmysly. Vadí mě taky ty lidi co "nesmysly" nosí a k tomu jsou schopní plácat něco o dobovosti. Často jde spíš o to, že se dotyčný nechce nesmyslného kostýmu nebo jeho součásti vzdát pro předchozí nákladné pořizování té věci.

Pokud to dokážeš pochopit, tak pochopíš i to, že není třeba přesněji srovnávat lidi od tebe s mejma. Protože to vede jinám, než co jsem chtěl původně vyjádřit.
Pokud bys to opravdu nechápal, tak pro jistotu zdůrazňuji : Jde o ty velké chyby. Né o drobnější nedostatky, které se vyskytují téměř u každého v četně mě.

Chceš vidět fotku někoho, kdo mé hodnocení slušné výbavy splňuje? Pár takových lidí znám, ale bohužel pro tebe, nesbírám jejich fotky. Pravdou je že moje hodnocení bude asi vždy přísnější.

_________________
Jsem Přemysl


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz